İndirim Kuponu Var Mı?

pasakli_

petlebiden kedilerim için alışveriş yapacağım yanında bolca hediye yolladıkları için burayı tercih etmek istedim. biraz kalabalık oldu alışverişim, elinde indirim kuponu olan benimle paylaşmak isteyen ya da nasıl indirim alabileceğimi bilen var mı?

15 CEVAP

Lunaveelmas

İlk alışverişin için 10 tl indirim kuponu veriyorlaar

Nermintaskin012

Ben daha dün kullandım mrs10 u daha geçmemiş süresi kullanabilirsiniz

noface

ciko4 kuponu (%10) da var, tesadüfen denk gelmiştim. 😅

tyguler

duman_cat_world ben deneyince kabul ediyor şu an denedim ve uyari vermeden uyguladı

AdaCoco

Benim de ihtiyacım vardı Youtube'dan buldum @tyguler'in söylediklerinden birisini :) Ben de barınak beslemesine gideceğim için ihtiyacım vardı. 4 kg mama alabildim anca:( Bu arada petlebi'nin kendisi de 10 Tl indirim kodu veriyor diye biliyorum.

Patilehayati

Yeni evcil hayvan sahiplendim bölümünden 100 TL üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kodu alabilirsiniz

ebrardogan

MilaLuna10 hala geçerli

pasakli_

a çok teşekkür ederim %5 indirim verdiler😍 ya da 10 ₺

tyguler

mrs10

MilaLuna10

toutube dan bulduğum kodlar, güle güle kullanın 😸

pasakli_

ya harikasınız. hepinize çok teşekkür ederim🥰
hem bizim çocuklar var hem de misafirimiz var, biraz zorladı buradan da hiç daha önce alışveiş yapmadım . çok iyi oldu sağ olun

duman_cat_world

tyguler
Maalesef o kodların süresi bitti, şu anda kullanılamazlar.

ebrardogan

MilaLuna10 hala geçerli

duman_cat_world

Şimdi baktım hala geçerliymiş. Demek kullanılmamış.
E o zaman ben kullanayım madem :D

pasakli_

ben kullandım valla 37 lira indirim verdi ;%10 olanı kullandım MilaLuna10