Komşum Kedime Kızıyor

Grenn

Merhaba. Benim evcil kedim var ancak ben onu sokaktan aldığım için günde 2 defa binamızın bahçesine çıkıyor. Genelde kendisi geri geliyor eve. Ben 1.katta oturuyorum ancak altımızda dükkan olduğundan kedim direkt camdan gelemiyor eve. Buyüzden de binanın kapısı açıksa direkt bizim kapımıza geliyor orada miyavliyor veya eşikte uyuyor. Komşumuz da kedilerden korkuyormuş sürekli kızıyor. "Binanın içine salıyorsunuz" diyor. Binanın içine salmiyoruz ama eve dönerken binadan geçiyor kedim. Bu konuda ne yapabilirim? Beni şikayet etse bir şey olur mu?

19 CEVAP

Grenn

Kedi kapısını taktirsam bile yine binaya girmek zorunda kalır. Komşum kedi ile hiç karşılaşmamak istiyor.

Dikkat edin zarar marae verir...

Superisi814

Merhaba,
Benim kedim de sokak cocugu ve ev dişarisi arasinda turluyor.Her gün kedime kizanlar var.Kedikin kimliği ve çipi olduğunu biliyorlar.Bu da devlet korumasi altinda demektir.Bundan biraz ürkenler var.Bazisi korkmuyor, kedi sevmiyor, korku bahanesini diline dolamiş.Kedinizi barinagin alamamasi icin kimligi olmasi lazim.

Muezzabalim

Kediden korkan insanları anlayamıyorum kedi yaa kedi küçücük sevgiye muhtaç bir can nesini çok görüyorlar anlamıyorum şikayet etse bişey olmaz merak etmeyin inşallah o komşunuz defolur gider de kedicik rahat eder