Hangi Kedi Maması ??

Aysedalgc

Kimler hangi mama markasını kullanıyor arkadaşlar.? Ve gerçekten senelerdir en sağlıklı kedi maması arayışı Ne zaman bitecek!

34 CEVAP

ND şeker pancarı ve posası içeriyor ayrıca diğer ürünleri de zararlı acana orijen gibi tahilsiz mamaları tek gecerim

Aysedalgc

Yalnız orijen için acana kadar iyi olmadığı söyleniyor hatta bir çok forumdan okumuştum.

Cotontzu_Siri

Yasement
Profil fotoğrafın tam olmuş :))

Cotontzu_Siri

Ben de değiştirdim :))

pongul

brit care kitten kullaniyordum, memnunduk ama severek yememeye hatta yememeye basladilar. su anda birine rc mother and baby-acana grasslands karisimi, digerlerine rc mother and baby veriyorum. bir sikinti yok. bozita kitten ve sanabelle tester denemistim onceden begenmemislerdi.

Cotontzu_Siri

Tow o yüzden son sırada zaten

Cotontzu_Siri

Ayrıca ben bunların hepsi iyi demedim. İlk 3 ten sonrası sadece berbat değil.

Cotontzu_Siri

instinct bence en iyisi

Aysedalgc

Teşekkür ediyoruz :)

Cotontzu_Siri

Hakkımda yeni bilgi olsun

yasement

Tabi ozelden yaziyorum

Cotontzu Siri
Petcurean go! Rewiews.com 'da kabuk edilmedi çok fazla mide sorunu ve ölümler yaşatmış keza now fresh de iğrenç önermeye markalarda yazıyor
N&D şeker pancarı posası içeriyor ki bu da kedi ve köpekler için berbat bir madde
Tow ise diamond adlı şirkette üretiliyor kabuk edilmedi onerilmeyen markalar arasında yazıyor içerik olarak etin nereden geldiği bile
belirsiz

Felicia bonacibo ile aynı firmada üretiliyormuş yani iğrenç
Bozita ise sadece %10 et ve birden fazla tahıl içeriyor
Önerdiğiniz mamalar berbat önermeden önce 2 kez düşünün kediler ve köpekler etçil, ETÇİL TAHIL YEMEZLER

Aysedalgc

Evet çoğu marka iyi deniliyor ama kötü de deniliyor ama bir türlü hangi mamanın doğru olduğunu bulamıyoruz:(

iremarpack

Hills yavru kedi maması kullanıyorum severek yiyor içerik olarakta iyi diye düşünüyorum veteriner önermişti sizin yorumlarınız ne hills hakkında

Cotontzu_Siri

iremarpack
Çok kötü. Kimyasal içeren, tahıllı, pahalı, et oranı düşük, hayvan deneyi yapan, iğrenç bir mama.