Hangi Kedi Maması ??

Aysedalgc

Kimler hangi mama markasını kullanıyor arkadaşlar.? Ve gerçekten senelerdir en sağlıklı kedi maması arayışı Ne zaman bitecek!

34 CEVAP

yasement

Ozelden yazdim

Aysedalgc

N&d yavru narlı ve tavuklusunu bizde denedik. Ağız kokusu çok arttı, tüyleri matlaştı ve tüy dökümü çok arttı. Aslında çokta severek yiyor:D sağlıklı olması severek yemesinden önemli benim için. Çünkü onların en ufak rahatsızlıklarında bizde per perişan oluyoruz

betulaltundal

Sevgili yasement özelden yazmak yerine buraya yazsanız biz de okusak :D ben de n&d kullanıyorum tahılsız olanını ancak düşük tahıllı olması daha iyi demişti veteriner çok az da olsa tahıl almaları gerekiyor diye..

Cotontzu_Siri

Hangi veteriner dedi onu? Kedi bu, inek değil :D