Çok Acil 22 Şubat 2020 Doğumlu British Shorthair

alabalik32

Merhaba öncelikle şunu belirtmek istiyorum bu yazıyı yazarken gözyaşları içinde yazıyorum. Beni linç etmeyin lütfen.
22 Şubat 2020 doğumlu Paşa isimli kısırlaştırılmış British Shorthair oğlum var. 18 Temmuzda beraber yaşadığım 88 yaşındaki babamı kaybettim.
Maddi manevi çok büyük kayıplarım var. Acilen bir kaç gün içinde Ankaradan gitmem gerekiyor.
Ankara içi oğluma iyi bakabilecek bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Oğlumun aşıları tamdır. Uysaldır. Geceleri bile odasına kapatınca ben sabah kapıyı açana kadar sesi çıkmaz. Hatta arada bile beni kıyafetimin üstünden emer. 42 günlük iken sahiplendiğimiz için Bebek gibidir. Oturu bilir. Öpücük vermeyi bilir. Kendini fırçalatır. Uykuluyken tırnaklarını keserim. Asla tırnak atma huyu yoktur.
Kedi evi yatağı mama kapları tuvaleti boxu astronot çantasına kadar vericem.
Benimle iletişime geçmek isteyenler bana özelden ulaşabilirler.
Not: Pazartesiye kadar vaktim var.

12 CEVAP

Kebikec

Linç için yazmıyorum haddimi de aşmak istemem ama daha büyük kayıp değil mi kedinizin de evden gitmesi? 88 yaşındaki birinin ölmesi beklenilen bir durum, bunlara hazırlıklı olarak sahipleniyoruz bu hayvanları. Ki sizi soru cevaplardan zaten biliyoruz gayet özverili bakıyordunuz kedinize, yaşlı bir babanın kaybı kedinin niye gitmesini gerektiriyor inanın aklım almadı, yaşınızda büyük sanırım. Bilmiyorum tabi başka ne derdiniz var yazdıklarınızdan yola çıkarak yazıyorum, kedinize sahip çıkmalı ve yol arkadaşlığına devam etmelisiniz. Cins kedi diye isteyen çok olur, eşyalarıyla beraber hemen de sahiplenir ama gittiği yerde mutlu olabilecek mi iyi bakılacak mı o soru işareti. Kötü niyetle yazmadım bilmenizi isterim sadece bu kadar uysal, sorunsuz bir kedinin terkedilecek olması üzdü, umarım gönlünüzce olur.

Seymamila

Başınız sağ asla kararını sorgulanıyorum ama paşayı 42 günlük almışsın ve şuan çok büyük ihtimalle seni ailesi herşeyi olarak görüyor benim kedimide 1 aylıken aldım ve ben 5 daka başka odaya geçsem gelip ayağıma yapışıyor madi ve manevi sıkıntınız olduğunu söylüyorsunuz tabi bu da sorun ama her şeyin bir yolu var unutmayın ama o sizi annesi veya babası olarak görüyor bir sahip bakıcı olarak değil tabi sizin kararınız geçmiş olsun

alabalik32

Arkadaşlar çok tşk ederim hepinize. Oğlumu şu an için sahiplendirmekten vazgeçtim. Yüzüne baktıkça kıyamıyorum ağlıyorum. Aynı evlat verir gibi geliyor bana.

Renklipati

Öncelikle basınız sağolsun babanız için..sizin adınıza çok üzüldüm inşaAllah paşa güzel yuvasına kavuşur onu çok sevdiğinizi iyi baktığınızı siteden biliyorum kimse kimsenin derdini bilmiyor eminim onu vermek isteyişinizden ötürü çok üzgünsünüzdür umarım sevgi dolu ailesi çıkar

yokistead

Çok üzücü... İlerde pişman olmazsınız umarım, acele davranmayın lütfen sağlıklı olduğumuz sürece hep bir yolu vardır

Zeytinbey

Başınız sağ olsun. Paşa bu süreçte size iyi gelebilir emin misiniz sahiplendirme konusunda

AdaCoco

Başınız sağ olsun. @Zeytinbey'in Söylediği gibi iyi gelebilir size. Bir düşünün bence. Umarım güzel bir yuvası olur.

Phoenix3

Maddi olarak zorlanıyorsanız daha düşük fiyatlardaki mamalara bakabilirsiniz durumunuzu toparlayacak hale gelene kadar. Manevi olarak ise en iyi destek Paşa olur sizin için. İmkanınız varsa lütfen terk etmeyin onu :(

Snzlc

başınız sağolsun paşa umarım güzel bir yuva bulur

Esims

Başınız sağ olsun. Paşa umarım güzel bir yuva bulabilir.

Pollythelilly

Başınız sağ olsun. Paşa umarım güzel ve sevgi dolu bir yuva bulabilir.

Başınız sağolsun. Umarım paşa en az sizin kadar iyi bakabilecek bir yuva bulur. Güncel kalsın.