Hangisini Önerirsiniz ?

Serayys

Anket

N&D Balıklı
(9 oy)
Pro plan delicate
(2 oy)
Hill’s Ton balıklı
(1 oy)
N&D kuzu etli tahılsız
(7 oy)
Toplam (19 oy)

Bir süredir Acana kullanıyordum fakat kedilerimin kakalarına baktığımda kedilerimin sindiremediğini görüyorum bu yüzden bu seçenekler arasında kaldım ve yardımınıza ihtiyacım var :)

10 CEVAP

Palyaco

Söylediniz mamaları kullandım en iyisi exclision İtalyan malı oda tüy sağlığı sindirim sağlığına iyi geliyor

Palyaco

Proplqn hills tavsiye etmem gluten var

Balıkta da sindirim problemi yaşayabilirsiniz ben Nd kuzu etli diyorum

Nermintaskin012

Nd kuzu etli olabilir ama nd şikayetleri yüzünden ve içerik değişimi yüzünden pekte güvenemiyorum. Acanaya bütçeniz yetiyorsa Alleva veya exclision deneyebilirsiniz. Daha düşük olarak bozita ve sanabelle var.

Gimlihanim

Nd balıklı kullanıyoruz. Cevremde bircok kisi de kullaniyor. Gayet memnunuz. Ama tabi kediden kediye de değişir.

indovf

ND kuzuluyu balıklıdan daha çok seviyordu kedim. Tüyleri,dışkısı sağlığı iyiydi aylarca kullandım

FfUuRrKkAaNn

bu mamaların arasında ilk tercihiniz nd olsun sonrasında pro plan ve hills gelebilir marka önerim yüksek bütçe orijen acana nd orta bütçe pro plan royal canin hills düşük bütçe bonacibo öneririm

duman_cat_world

N&D Ocean balıklı
Ringa balıklı ve portakallısını kullandık çok memnun kaldık. Tüyleri parlaklaştı, tüy dökümü azaldı, kaka kokusu sorunumuz bitti, kilo aldı. Hala da devam ediyoruz kesinlikle öneririm. 😇🐾 Içeriğini de beğeniyorum.

N&D kuzu etli tahılsız
Kullanmadım yorum yapamayacağım ancak bayagı olumlu yorum olan bi mama ayrica içeriği güzel yine, n&d ye güveniyorum bu konuda. Tercih edilebilir.

Pro Plan delicate
Kullanmadım yorum yapamayacagim olumlu yorumlar var ancak icerigini beğenmiyorum, gerçek et oranı az ve tahıl dolu.

Hills ton balıklı
Bunu da kullanmadım ancak Pro Plan gibi, tahıl dolu. Ayrıca hiç gerçek et yok ki, benim gözümde eksi bir özellik. Olumlu yorumlar var. Şahsen ben önermem. Ayrıca ton balıklı mamaları ayrıca önermiyorum, ton balığı çok tüketilirse kedilere zararı dokunabiliyor maalesef. Zararlarını internetten araştırabilirsiniz. 👍

Mamalar hakkındaki yorumlarım bu kadardı bence N&D balıklı veya kuzuluyu deneyin kedinize iyi gelirse devam edersiniz. 💖

Anonymus998421

Ben açıkçası pek balıklı mama tercih etmiyorum.Sıcaklarda çok ağır geliyor kedilere.Kuzulu mamayı tercih etmeye çalışıyoruz mama seçiminde.