Saldırganlaştı

Mayoss

Merhaba biz kızımızı 6 ay önce sahiplendik bize geldiğinde 8aylıktı havanese maltese terrier kırması çok akıllı sevecen tatlı ama ağızında ne olursa olsun almaya calıştığımızda hırçınlaşıyor ısırmaya başlıyordu ama ciddi derecede yarıyor eli.Önceki sahiplerinin küçük cocukları hırpalamıs biraz o yüzden olduğunu düşündük biz 1kere bile vurmadık karsıyız gazeteyle korkuttuk yapmasın diye.Son 1aydır ciddi derecede saldırganlastı özellikle bana yapıyor severken bile üstüme atlıyıp elimi ısırıyor ben uyurken yatağıma geliyor değersem ona her gece en az 3kez saldırıyor ayaklarıma ve ciddi yaralıyor gazeteyle kızınca bağırarak üstüne atlamaya calısıyor napcamızı şaşırdık yardımcı olcak her fikire açığız diğer insanlara da yapmaya basladı ama ailem severken çok nadir ısırıyor ama bana her defasında...

2 CEVAP

Nermintaskin012

Benim maalesef aklıma birşey gelmiyor en azından sorunuz güncel kalsın..

Lunaveelmas

Şimdi şöyle kedi sana saldırdığında gazeteyle felan karşılık verirsen daha çok hırçınlaşır seni rakip olarak görür mesela evde en çok sevdiği kişiyle samimiysen seni kıskanıyor olabilir bi videoda görmüştüm kıskançlık belirtisine benziyor