Kedimin Göz İltihabı Var Ve Gözü Şişti. Lütfen Yardımcı Olun.

blackkk

bahçemizdeki kedi 3 gün önce sağ gözünü kısmaya başlamıştı, veterinere götürdüm neokort göz damlası ve cloptic adlı ilaçları verdi. düzenli olarak gözlerine sürdüm ilaçları ama değişiklik yok şu an ve gözünü kısmaya devam ediyor. tekrar veterinere götüreceğim ama biraz endişelendim. göz kapağında hafif şişlik var gibi geldi bana. tecrübesi veya veteriner hekim olan varsa bakıp fikir verebilir misiniz acaba? ilk kez bi hayvana bakıyorum ve çok tecrübesizim. şimdiden çok teşekkür ederim.

6 CEVAP

BeyzaDemirtas

Hekiminiz uygun gördüğü tedaviyi uygulamış. Yabancı cisim olup olmadığına da bakmıştır eminim. Sizin yapabileceğiniz sürekli olarak tahriş etmeden temizlemek. Umarım en kısa sürede iyileşir, çok geçmiş olsun...

Edaoke

Bizde de aynısı olmuştu kulağını kaşırken yanlıkşıkla gözünü çizebiliyor hayvanlar. Damlaları kullanmaya devam edin geçecektir

simbakedi

siz hic aksatmayin bu arada. benim kedimin lenfleri sistigi zaman veteriner antibiyotik vermisti 5 gunluk. 5. gun kedim iyilesti. diger gunler hala sisik haldeydi mesela. o yuzden hemen bir sey olmasini beklemeyin duzelecektir sabirla. cok da guzel bir kedi masallah 🧿

blackkk

geçmiş olsun dilekleriniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

yyagmmurrrrr

çok geçmiş olsun, göz çok önemli hekim tavsiyesi doğrultusunda ilerlemenizi öneririm. ara ara çay ile temizleyebilirsiniz.

blackkk

Damlayı kullanmaya devam ediyorum ama merhemi bıraktım. Çünkü merhemi sürünce gözünü hiç açamıyordu. Bugün çayla da sildim gözlerini. Çok şükür gözünü tam açıyor bugün, çok mutluyum☺️ Tavsiyeleriniz için çoookk teşekkür ederim.