Sokak Kedileri İçin Dış Parazit Damlası

aseacr

Merhaba arkadaşlar kendi kedimi düzenli vete götürüyorum ancak sokakta da beslediğim 7-8 tane kedi var. Dış parazit damlası yapmak istiyorum onlara. İnternette satılan bildiğiniz güvenilir bir marka var mı? Birkaç sitede gördüm ancak gerçekten işe yarasın istiyorum. Toplu alacağım için vette satılan pahalı gelecek. Aranızda yapan var mı? Marka önerir misiniz?

3 CEVAP

Pofupof

Ben vet tavsiyeyle şöyle yapıyorum.
Strong-hold 20-40 köpek iç-dış parazit damlası alıyorum klinikten. (Bizimkinde yok, o yüzden farklı klinik) Sonra o damlayı alıp bizim kliniğe götürüyorum. Klinikte ya hekim ya tekniker kedilere göre dozluyor şırıngalara.
Biliyorsunuzdur parazit ilaçları 4 kilo altı ve üstü şeklinde dozlanıyor. 1 tüp ilaçtan 4 büyük 1 küçük kedilik ilaç çıkıyor.
İstanbuldan 150 liraya aldım bu ilacı. 1 kedi hem iç hem dış parazit 30 liraya geldi bana.
Gayet uygun.
Kedileriniz 4 kilo altıysa daha da hesaplı olur sizinki.

İnternet veya petshopta satılan ilaçları sakın sakın uygulamayın. Yanlış kimyasallar yüzünden felç kalan hatta ölen kediler var.

Pofupof

Markanın Stronghold olması ve 20-40 lık olması şart

aseacr

Çok teşekkür ederim