Kaka Kokusu Sorunu

Thesudeaskin

Kedime ne kadar kaliteli mama kullanırsam kullanayım kakası çok kötü kokuyor. Sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

Anonymus998421

Sonuçta dışkı bu ne yaparsanız yapın sıfır koku hiç bir zaman olmaz.Mamanın yanında kokuyu azaltan kaliteli kum kullanabilirsiniz ve kum spreyi.Ama sonuçta gül bahçesi değil unutmamak gerekli.

Kaliteli mama kediniz için en iyisi olmayabilir. Her zamankinden fazla kokuyorsa ve ishal de varsa mamayı sindiremiyor demektir. Ona iyi gelen mamayı kullanın, yoksa rc bile kaliteli olduğunu iddia ediyor.