Acana Ve Yavru Kedi

zeynep587

acananın first feast tavuklu maması kedimde alerji yaptı. pasifica olana all life stages yazıyo ama acaba 4 aylık kediye ağır mı gelir ne düşünüyosunuz?

7 CEVAP

duman_cat_world

Evet tüm yaşam evreleri için dolayısıyla yavru kediler için de kullanılabilir bir mama Acana Pasifica. Paketin arkasındaki gramajlara göre verirseniz ağır gelmeyecektir. 🌸🐾

duman_cat_world

Grasslands modeli daha az ağır Pasifica'ya göre, yine yavru kedilere verilebiliyor oma da bakabilirsiniz.

FfUuRrKkAaNn

acana kedinize ağır gelmiş diğerleri de ağır gelcektir hatta bütün tahılsız mamalar da ağır gelecektir benim vefat eden kedimede ağır gelmişti royal canin den çok memn kalmıştım onu kullanabilirsiniz

Renklipati

4..ayında Fırat fasttan grassland a geçtim sorunsuz şekilde umarım sizinde minige yarar grassland ve pasicifa zaten tüm yaşam evleri için onlardan biri seçebilirsiniz

duman_cat_world

FfUuRrKkAaNn
Kedisine ağır geldiğini söylememiş ki, ben mi yanlış okudum???

Tavuk kedime alerji yaptı demiş ki tavuk içermeyen mama bakıyormuş. Acana Pasifica nasıldır acaba diye sormuş.

Ne mama tavsiyesi istemiş ne de Acana'nın ağır geldiğini söylemiş.

simbakedi

milaluna10 kodu ile %10 indirim daha kazanabilirsiniz birisinden gordum ben de soyliyim dedim :D

zeynep587

teşekkür ederim hepinize. ben de vefat eden kedime acana pasifica kullanıyodum ve çok memnunduk. yavru kedilere ağır mı gelir diye tereddüt ettim. yine pacificadan devem edicem o zaman