Acana Pacifica Hakkında

simbakedi

bu mama kısırlaştırıldıktan sonra kullanılabilir mi? şu an almayı düşünüyorum da tüm yaşam evreleri kısmını göremedim

8 CEVAP

Poncimin

Evet kullanılabilir. Paketin üzerinde tüm yaşam evreleri için olduğu yazıyor. Pakette Pacifica yazısının üstünde bir kedi ikonu var, onun azıcık üstünde "All Life Stages" ibaresi yer alıyor.

Bu da arkasındaki besleme şeması. Neutered diye yazan kısır kediler için olan. Yani uygundur.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDg0gJSitDc9oTdO44vyn2D6A9FqBccyum5A&usqp=CAU

Bu arada biz de Pacifica kullanıyoruz şuan, çok memnunuz size de tavsiye ederim :) Bundan önce de Acana Bountiful Catch kullandığımız için arkalıklı balıklı olmasın diye Grassland veya Wild Prairie alacağım paket bittiğinde. Umarım onlardan da memnun kalırım. Memnun kalırsam dönüşümlü kullanmaya devam edeceğim.

simbakedi

evine mama sitesinde tüm ırk ve yaşam evreleri diye yazılmış ama petlebidekinde göremeyince sormak istedim ben sanki uygun diye hatırlıyorum da

duman_cat_world

Kısırlaştırıldıktan sonra da kullanılabilir bi mama "All Life Stages" yazıyor yani tüm yaşam evreleri içindir. Yavru, yetişkin, kısır tüm kediler için formüle edilmiş mamadır.

duman_cat_world

Ancak laketin arkasındaki gramajlara göre beslemeniz önemli

Renklipati

Kullanabilir kısır kedi için de uygundur pasicifa üst segment kaliteli bir mamadır umarım yarar kedine devam edersin

simbakedi

@duman_cat_world @Poncimin çok sağolun. ben de alacaktım uzun zamandır ama fiyatlar malum :D şimdi indirimdeyken alıp kısırlaştırınca geçmeyi düşünüyorum çok sağolun. acana alınca zaten arkadaki miktara uymak zorundayım yoksa sürekli alamam para yetmez hahahhas. bu arada sorulardan birinde gördüm. milaluna10 indirim koduyla %10 indirim daha ekleniyor. alın hemen derim çok uyguna geliyor. çok uygun değil tabi ama nd kullanan benim için gayet uygun oluyor.

duman_cat_world

paketin**

duman_cat_world

simbakedi
Paketinin üstünde yazıyor, petlebinin açıklamasında yok, aynen.