Kedi Sağlığı Hakkında

Batsy1

Bir kedim göz ülseri sebebiyle tedavi görüyor 3 ilaç kullanıyoruz. Oculenis, resimde bulunan calendula ve terramycin krem. Diğer kedim de gözünü kısmaya başladı göz kenarları kızarıktı önce crystalin ile silip daha sonra calendula damlattım acaba bir sorun olur mu kullanmaya devam etsem mi

1 CEVAP

noface

Her ne kadar Veda Vet ürünleri tedaviye yardımcı (İlaç değil.) ve bitkisel içerikli olsa da ürün, göz problemi olan kediniz için reçete edilmiş. Bu nedenle kullanmaya devam etmeden önce hekiminize danışmanızı öneririm. Bu süreçte Crystalin ile bölgeyi temizlemeye devam edip çay pansumanı yapmanızı önerebilirim. 😊