Pati Puan Nedir?

Merhabalar, Petlebi sitesine yeni giriş yaptım bu pati puan nedir? Birikim sayısına göre herhangi bir hediye veriliyor mu?

10 CEVAP

Renklipati

Şuan görmedik puanın bir etkisini,hediye içinde aktiflik çılgınlığı başladı sorular gün geçtikçe aynı tekrar tekrar sorulup duruluyor oysa aktiflik sürekli soru açmak değil sorulara biliniyorsa cevap vermek çok ihtiyaç halinde soru sormak bakalım bu çılgınlık ne kadar sürecek

Renklipati

Acillll diyorlar bir bakıyorum kedim yüzüme baktı,yok göbeğini elletmedi v.s yapmayın arkadaşlar acil olanlar geride kalıyor gerçekten ihtiyacı olan yardıma post açsın sorsun konseyi de kırmak istemiyorum fakat gına geldi

simbakedi

hayir pati puan bir ise yaramiyor ama ilerde yarar yaziyor. uzun zamandir boyleymis ama :D ayrica sitede aktif olanlara hediye de gonderiliyor

duman_cat_world

Renklipati
Aynen bazıları da aktif kalmak için gereksiz postlar açıyor ne desek... Göreceğiz bakalım çılgınlık ne zaman bitecek... Bizim insanımız böyle her şeyin dozunu kaçırıyor...

Şimdilik hiçbir etkisi yok ileride işe yarayacak deniyor

Pollythelilly

Şu an verilmiyor diye biliyorum

indovf

Hiç bir işe yaramıyor. Bir umut bekliyoruz

Zeytinbey

renklipati cok haklısınız katılıyorum

Anonymus998421

Bazıları maalesef sırf hediye kazanmak için patipuan toplamaya çalışıyorlar.Oysa ki burası bir yardımlaşma platformu ve aslında patipuanlar hiç bir işe yaramıyor.Birilerine yardım edemedikten,boş boş soru sorular sorup boş cevaplar yazdıktan sonra hediye kazanmanın ne anlamı var ki.

gokceoztel

bana geldi soru cevap kedinin bilgileri vs. puan topluyorsunuz ve topladığınız zaman petlebi size mesaj atıyor bilgilerinizi istiyor ve size hediye koli gönderiyor ben çok memnunum