Bu Etik Mi?

diablerose

Arkadaslar, daha once bahsettim mi bilmiorum. haziranda bi klinige kedimi teşhis icin birakmistim. deri problemi. ertesi gün bi gittim ki hayvani komple tras etmisler. anestezi verdiniz mi, dedim. verdik ama hemen uyandirdik dedi. bana sormadan, rızam alınmadan anestezi vermisler hayvana. olacak iş degil. bu konuda nereye sikayette bulunabilirim

18 CEVAP

diablerose

noface bence cok iyi niyetlisiniz. en neticede kıl kesmek icin anestezi uygulamislar. ameliyat falan degil bu yani. kaldi ki ameliyat icin hasta yakini biliyor goze aliyor anestezi verilecegini.

diablerose

hemogram kan testiydi dimi, yaptilar baska bi sebepten, anestezi niyetiyle olmasa da yapildi ancak yapilsa bile allah korusun yine de ölebilir

diablerose

"Cimer üzerinden yaptığınız şikayetler bize geliyor bizde soruşturması yapıp dönüş yapiyoruz"
AVHOdan aldigim cevap arkadaslar. whatsapptan sordum. hepinize ilginiz icin tesekkur ederim