Petlebi Hediyeleri

Anonymus998421

Merhabalar.Biliyorsunuz petlebi bu site üzerinden aktif olarak soru sorup cevap verenlere bir takım hediyeler gönderiyor.Biz şu ana kadar hediye kazanamadık ama inşallah bir gün kazanırız.Hem burada bir çok konu hakkında bilgi edinmiş oluyor hem de tecrübelerimi paylaşmaya çalışıyorum.Peki bu hediyelerden kazanmış olanlar petlebi sizinle nasıl iletişime geçti e posta yoluyla mı,mesaj ile mi yoksa başka bir şekilde mi.Ben şu anda e postamı maalesef kullanamadığım için sormak istedim.Eğer bana ulaşırlarsa iletişime geçemem oradan.

14 CEVAP

AdaCoco

Beni telefonla aradılar hediye göndereceğiz diye. Siteye telefonunuz kayıtlı değilse petlebi üzerinden mesaj gönderilenler de olmuştu.

Hilalllllll

Banada site üzerinden mesaj gönderdiler umarım sizin minniğinizede gelir 🥰🥰🥰🥰🐾🐾

Renklipati

Telefonla arandım, şayet TLF olmasada burda canlı destek varya sağ alt köşede logo ordan mesaj atıyorlar

Seymaaacaan

Bana site üzerinden mesaj göndermişlerdi

gmzyrl06

Ben daha yolun başındayim insallah size gonderirler size

Palyaco

Hediyeler güzeldi ama maalesef kedim yas mama yemiyor dışarıdaki kedilerin kismetiymis afiyetle yediler

baranertaga

Bana da daha gelmedi İnşAllah gelir kedime ve sokak canlarına büyük sevinç olurdu

esumeda

telefon üzerinden iletişime geçiyorlar

Burhand

yeni öğrendim güzel bir uygulamaymış umarım sizede gelir

duman_cat_world

Eğer tlf numaranız sitede kayıtlıysa telefondan arıyorlar. Benimki kayıtlı değildi, mesaj kısmından iletişime geçmişlerdi. Tanımadığım numaralara bakmıyorum, bu yüzden benim icin iyi oldu :)

Palyaco

Telefonla yada mesaj atıyorlar

baranertaga

Bana da daha gelmedi İnşAllah gelir kedime ve sokak canlarına büyük sevinç olurdu

Zeytinbey

Inşallah gelir hepimize ❤️

Umarım hepimize gelir bir gün❤️