Kilo Aldırmak?

Ecepablo

Merhabalar, köpeğim 3bucuk aylık pincher 3 kilo ama aşırı zayıf gözüküyor kuru mama ile besliyorum(pro plan somonlu) daha önce baktığım büyük ırk bı oğlum vardı sürekli tavuk veriyordum bu küçük ırk olduğu için sorun olurmu bilemiyorum ama kilo aldırmam lazım çünkü kuru mamayi zorla yediriyorum lafın gelişi değil gerçekten zorla ağzına koyuyorum nasıl kilo aldirabilirim veya mamadan başka neyle besleyebilirim

2 CEVAP

mivmiv

Merhaba büyük ırk köpeğinize sürekli tavuk verdiğiniz için sorun yaşadınız mı? Bana sürekli tavuk ve ekmek verme uyuz olur başedemezsin diyorlar, artı mantar riski de var merak ettim problem yaşadınız mı? Ben köpeğimin kuru mamasının üstüne ya 1 çorba kaşığı ton balığı ya da biraz haşlanmış eti suyuyla koyuyorum 2 çorba kaşığı kadar, iyice kuru mamasıyla harmanlıyorum bayılıyor. Yoksa az yiyor kurumama :(

Aleynademirtas

Yaş mamayı deli gibi yer diye düşünüyorum ama biraz pahalıya gelebilir tavuk ciğeri de kilo aldırmada çok etkili fotoğrafa baktım da kilosu bana iyi geldi maşallah sağlıklı gözüküyor veteriner hekiminize danıştınız mı acaba belki de normali budur benim oğluşumda küçük ırk çok hareketli yedikten sonra şişen göbüşü 1 saate iniyor