Kilo Aldırmak?

Ecepablo

Merhabalar, köpeğim 3bucuk aylık pincher 3 kilo ama aşırı zayıf gözüküyor kuru mama ile besliyorum(pro plan somonlu) daha önce baktığım büyük ırk bı oğlum vardı sürekli tavuk veriyordum bu küçük ırk olduğu için sorun olurmu bilemiyorum ama kilo aldırmam lazım çünkü kuru mamayi zorla yediriyorum lafın gelişi değil gerçekten zorla ağzına koyuyorum nasıl kilo aldirabilirim veya mamadan başka neyle besleyebilirim

4 CEVAP

Zeytinbey

Veterinerinize danışıp vitamin ek takviye vs. kullanabilirsiniz. Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz ama dikkat edin tavuk alerjendir havalar da sıcak gozlemlemenizde fayda var. Mamasını sevmiyor olabilir mama değişikligine gidebilirsiniz

Nermintaskin012

Kilosu gayet yerinde duruyor boşu boşuna vitaminle yormayın hayvanın bünyesini

Snzlc

köpekten pek anlamam ama bana zayıf görünmedi veterinere sorun kilosu nasıl kilo aldırmalı mıyım diye evet biraz zayıf derse takviye gıda isteyin. ben kedim için öyle yapmıştım. bana zayıf görünüyordu ama veteriner boyuna göre kilosu iyi demişti.

BirDost000

Köpek burdan normal kilosunda gibi duruyor. Siz mamasını suyunu önüne koyun normal yiyorsa sıkıntı yok demektir. Irk özellikleri dolayısıyla bu şekilde olabilirler. Kilo aldırayım derken başka sorunlar yaşayabilirsiniz.