Felix Yaş Mama?

alicebrown

Kedim Felix dışında hiçbir yaş mamayı yemiyor haftada bir kere felix yaş mama yemesinde bir sıkıntı var mı?
Kullananlar varsa düşüncelerini yazarsa sevinirim.

11 CEVAP

Lils

İçinde şeker var verilmemeli bence. Haftada 1 şekerli bir şey yemesi pek sağlıklı değil bence.

duman_cat_world

İçeriğinde şeker var, körlüğe veya obeziteye neden olabilir uzun vadede. Kesinlikle verilmemeli bence. Dediğiniz üzere kediniz Felix yas mamaya bağımlı olmuş. Bir daha sakın vermeyin. Başka yaş mamaları deneyin. Yemezse yemesin. Ancka sonunda Felix verilmeyeceğini bilsin.

alicebrown

yaş mama markası olarak ne önerirsiniz daha önce proplan royal canin ve animonda verdim yemedi

Lils

Vets plus içerik olarak çok güzel %47 et içeriyor. Naturonda olabilir %39 et. Felicia konservelerde çok güzel ve et oranı çok fazla. Önünden kuru mamasını kaldırıp saat başı yaş mama vermeyi deneyebilirsiniz. Acıkınca yiyecektir ya da vereceğiniz yaş mamanın üstüne 1-2 kaşık felix döküp deneyebilirsiniz. Sonra git gide miktarı azaltırsınız.

Zeytinbey

Icerigini ben incelemedim ama inceleyen arkadaşlar tavsiye etmiyor

Snzlc

içerik iyi değil maalesef daha iyi bir yaş mama alıp felix ile karıştırın sonrasında giderek felixi azaltın ve bıraktırın uzun vadede zararlı çünkü

Nermintaskin012

Başka markalar da deneyebilirsiniz. Misal felicia konserve, vets plus, gimcat, nutri feline

AdaCoco

bu yaş mama çoğunlukla bağımlılık yapıyor ve kediler başka mama yemiyor. başka şeyler de var uzatmaya gerek yok zaten arkadaşlar açıklamış. bütçeniz düşükse en azından felicia veya gimcat alabilirsinniz.

Palyaco

Miamor verin 6 buçuk bu sitede daha kaliteli

Sindycan

felixi içeriği iyi bir yaş mama ile karıştırıp verin diğerini de yemeye başlayacaktır, sonra felixi kesersiniz.

ruthiees

Felix iyi bir mama değil içinde %7 et var onda da et ve türevleri yazıyor ve şekerli bir mama