Kedi Balık Yağı Önerisi

Ebranur

Veterinerimiz tüy dökümü azaltması için balık yağı kullanmamızı önerdi.Sizin uzun süre kullandığınız ve gerçekten işe yaradığını gördüğünüz bi markayı söylerseniz çok sevinirim.

9 CEVAP

Ozzey

Arkadaşlar yerecek simdi. Royal canin kotu diye. Ama benim kedi acayip tuylu ustune bir de mantarimiz var. Royal canin hair and skin kullaniyoruz. Bir haftada tüydeki farki görürsün. Bir de her gün tara. Hergün tararsan daha az olur tüy dökümü. Çok aşırı rahatsiz ediyorsa benimki gibi çok tüylüyse traş tarakları var onlarla da tarayabilirsin. Hem üstten kisaltiyorda hayvan rahatlar biraz. Biz bugun tras ettik evde sükür mutluluktan her yanını döndü hayvan. o kadar mutlu oldu ki. Ben tuyleri yazın serinletir diye düsünüyordum. Istersen tras ettir ama sakin anestesi yaptirma. Benimki en son 2 yıl once veterinerde yaptirdigimizda bayagi kotu olmustu. Direkten dondu resmen.

dezgicavus

Mutamin.

ihsanmert

Somon yağı var onu deneyebilirsin ysda somonlu mamalar var ondan da alabilirsiniz

Ozzey

Üzgünüm bu konuda bilgim yok. Ama balık maması sürekli verirsen civa zehirlenmesi yapıyor diye okumuştum. Sen veterinerin dedigini gibi yag al.

Palyaco

Zeytinyağı kullanın daha iyi

Cirkinpisi

Bir çok marka var bende karasızım hangisini alsam diye ama yaz gününde ağır gelebilir diye düşünüyorum kış daha iyi

duman_cat_world

Mutamin Organics somon yağı farkı gördüm gerçekten haftada bir-iki kez yaş mamasına karıştırıyorum fark etmeden yiyor 🥰

duman_cat_world

Mutamin Norveçten geliyor çok kaliteli bir marka 🤓🐈🐾

theyusra

biopetactive viyomega kullanıyorum çok memnunuz, veterinerimiz de kullanabilirsin tabi biz de kedilere somon yağı takviyesi yapıyoruz zaten demişti