Köpekli Aileye Ev Kiralamama Sorunu Lüleburgaz

Merhaba arkadaşlar,
Ablamlar, çocuğu Lüleburgaz'da okul kazandığı için Lüleburgaz'a taşınmak zorundalar. 3 yaşında küçücük bir erkek Rus finosu cinsi köpekleri var. Köpeği duyan evini kiraya vermek istemiyor. Halbuki kedi kadar uysal, pek havlamayan, her türlü bakımı eksiksiz ve hiç aksatılmadan yapılan kısır bir köpek... Bunu yapmaya hakları var mı? Nasıl hayvansever bir ev sahibi bulunur bilen, yol gösterebilecek olan var mı aranızda?

Yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

zibityus

çok köpek bakılan bir bölge ya da köpek besleyen birinin oturduğu bir bina bulursanız iyi olur. oralarda köpek gezdirenlere sorabilirsiniz

zibityus

yöneticisi falan olan biryerde oturcaksanız, yönetmeliğinde evcil hayvan beslenebilir ibaresi varsa kimse karışamaz ama diğer türlü şikayet gelirse çıkartabilirler.

Zeytinbey

aradaslara katılıyorum