Hamile Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

zeysf

merhaba sokaktan dişi bi kedi sahiplendik kendisi muhtemelen 9-10 aylık ancak düzgün beslenmediği için gelişememiş 4-5 aylık kedi boyutlarında ve karnı şiş gibi hamile olmasından şüpheleniyoruz meme uçları şiş mi anlayamadım cumartesi veterinere götüreceğiz ama kendimiz başka türlü nasıl tespit edebiliriz

5 CEVAP

Jeffroshum

Meme uçları 4-5 haftalık gibi belli olur şu an ordan anlayamazsınız

Nermintaskin012

Tam gelişimi tamamlayamamış bir kediyse sanmıyorum anlayabileceğinizi.

ruthiees

Karnı iç parazit yüzünden de şişebilir

Ozzey

Merhaba veteriner daha dogru bilgi verir.

Zeytinbey

Fotoğraflardan bir şey anlaşılmıyor anlasilsa bile burdan bir şey söylemek çok zor. Veterineriniz en doğru şeyi muayene sonrası soyleyecektir