Yine Mama Arayışındayım, Karar Veremedim?

Seyma6390

6 tane kısır kedim, 3 tane yavru kedim ve iki tane yavru köpeğim var. Birkaç ay Obivan kedi maması kullandık, ilk defa bütün kedilerim ve köpeklerim
bir mamayı sevdi. Fakat bu ay Obivan mamanın üretimden kalkacağını duydum. Tekrar mama arayışına girdim içeriği kötü olmayan uygun fiyatlı mama önerilerinizi bekliyorum.

13 CEVAP

Bütçenize uyarsa sanabelle önerebilirim

Palyaco

Golosi uygun düşüne bilirsiniz kedilere iyi geliyor içeriğinde glukozaminde var

Seyma6390

Golosinin de içeriği pek iyi değil.

gulsump

exclusion deneyebilirsiniz yeni duyulan bir mama içeriği güzel

Poncimin

Sanabelle deneyin, köklü firma. Alman malı. İçeriği gayet güzel, taze et içeriyor. O fiyata Taze et içeren mama bulmak zor. Sanabelle öneriyorum. Tabi bütçeniz yeterse.

Cirkinpisi

Felicia deniye bilirsiniz

Seyma6390

exclusion içeriği de iyi fakat fiyatı biraz yüksek dokuz kedi için.

Bir de happy cat var kullananlar baya memnun. Matisse den memnun kalmıştım onu da öneririm

Poncimin

Golosi bütçeye bağlı olarak güzeldir, öneririm ama matisse yerine Sanabelle alırdım ben olsam. Yine de karar sizin.

Nermintaskin012

Mystic deneyebilirsiniz

Seyma6390

Mystic ve felicia kedilerim sevmiyor

Seyma6390

Sanırım golosi ya da matisseyi deneyeceğim.

Seyma6390

Sanabelle çok pahalı