Kedi Kumu Önerisi

doracat

Merhaba dostlar, kedim için kum arayışındayım. Piyasada çok fazla ürün var, kötü yorumu olmayan ürün yok, aşırı kararsız kaldım. Daha önce Quik ve Micho Aktif karbon kullandım, quikden memnun değilim çok tozutuyordu, Micho da topraklanması kötü. Bunların dışında öneriniz varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

9 CEVAP

BeyzaDemirtas

Pelet kum öneririm, bir de buradaki kum önerisi isteyen başlıkları incelemenizi... marka olarak da natural basted favorim uzunca bir süredir onu kullanıyorum, bir de bigcat güzel ama satış prensiplerini pek beğenmiyorum bu yüzden nb tercih etmiştim iyi ki de öyle yapmışım çok memnunum şu an

Snzlc

son zamanlarda ewox çıktı ben kullanmadım ama kullananlar memnun görünüyor bunun dışında vancat aktif karbon var onun da seveni çok

Palyaco

Pati cat tavsiye ederim

melis1881

ben eskiden quik kullanıyordum ama kızarıklık yaptı gözlerde yani hafife alınacak bir konu olarak görmüyorum (tabi ki her konu önemli ama kumdan bi kere dilimiz yandı) bu yüzden piyasada en çok önerilen kum olan every clean aldım tmm pahalı bencede ama kedimden önemli değil. Bu yüzden kesinlikle every clean

duman_cat_world

En iyisi çam peleti. Sıfır koku, tozsuz ve eve dağılmıyor. Biz dağılan çam peleti kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Bentonit olarak favorim Mırmır aktif karbonluydu. Topaklanma ve koku tutma çok başarılı. Taş gibi oluyordu topaklar ayrıca burnuma koku gelmiyordu. Azıcık tozluydu ama deneyimlediğim diğer markalarla kıyaslanamaz bile.

Hilalbwcb

Sanicat ve kittymax öneririm

Mia_elsaa

Sanicat veya paticat önerebilirim ikisinden de cok memnunum

Nermintaskin012

Vancat aktif karbonlu zaten 10kg 1 ay yeter tek kediye 36 TL civarı 10kgsi

Zeytinbey

Ewoxtan memnun kaldım