Kedimin Irkını Nasıl Anlarım

Kedimin ırkını bilmiyorum, sahiplendiren kişi de net bir cevap vermedi. Irkını nasıl öğrenebilirim? Bilen varsa da görünüşü: Orta uzunlukta parlak siyah/koyu kahverengi tonlarında tüyleri var ve tüylerin uç kısımları koyu olsa da dipleri beyaz. Çenesinin altı ise direkt beyaz. Göz rengi ise kahverengi kehribar tonları.

9 CEVAP

Snzlc

net bir cinsi olduğunu sanmıyorum sokak kedisi büyük ihtimalle bombay veya smokin diyenler olur belki o yüzden onu da şimdiden söyleyeyim smokin kürk tipidir cins değil bir de sokaktaki siyah kediler bombay olmuyorlar bombay kedi kolay bulamazsınız. kediniz büyük ihtimalle anadolu kedisi diye tabir edeceğimiz türden cinsi belli olmayan bir kedi. yine de veterineriniz cins olarak kürk tipine uygun bişey yazacaktır. bu arada kediniz çook tatlı maaşallah 😊😻

Siyah tekir, sokak kedisi, domestic shorthair. siz ne demek isterseniz o.

Bombay kedi cinsine benziyor...

Muezzabalim

Ben british veya scotish straight e benzettim çok tatlı amaa maşallah

Çok tatlı bir tekir, hayırlı olsun :)

Seymaaacaan

Nereden sahiplendiğinize bağlı, eğer sokaktansa tekirdir. Ama tip olarak scottish straight’e benziyor

Anonymus998421

Bombay cinsi olabilir ama belirli bir ırkı yok büyük ihtimalle sokakta bu minnoşlardan çok görüyorum.

AhsenAise

Sokak kedisi ,ama tam mincirmalik ,güle güle sihhatle büyütün

Cat Scanner adlı bir uygulama mevcut,oraya kedinizin belirgin 3-4 fotoğrafını yükleyip öğrenebilirsiniz 😇