Nasıl Düzelebilir

Aysnryvss

Arkadaşlar merhaba kedim tam bir aylık dört gündür geçmeyen ishali vardı veterinere de götürdük birşey yok dendi ama makatında kızarıklık ve kocaman bir şişlik var ne yapabilirim başına daha önce böyle birşey gelmiş olan var mıdır

10 CEVAP

Ayssgul

Veterineriniz kör mü acaba bu çocuğa nasıl bişeyi yok der. Veterinerinizi acilen değiştirmenizi öneririm ! Rabbim şifa versin 😓

Başka bir veterinere götürün mutlaka hiç iyi görünmüyor. Yavru kedilerde hastalık çok hızlı seyrediyor ve birden götürüyor. Ne kadar erken tedavi edilirse o kadar iyi

emre536

fotograflardan gördm kadarıyla hiç iyi gözkmyor kızarıklık şişlik akıntı vb bassettıklerınızın haricinde birde kuyrugunda da sorun var ve veterineriniz nasıl oluyorda hiç bir sorun yok demiş enteresan bence başka bir uzman veterinere götürmelisiniz geçmiş olsun

Warriorsans

Acilen farklı bir veterinere götürün

diablerose

peki ordaki tuyleri neden yok. veteriner buna nasil normal diyor ya

mimimomo

bu manzaraya "bi seyi yok" diyecek bi insan dahi cikamaz, birak veterineri. imkaniniz varsa cok acil olarak, farkli bir veterinere gidin. olmaz boyle.

acil sifalar dilerim yavruguca:((

mimimomo

bu arada siz, eldiven falan takip (hem siz, hem yavrucuk daha fazla enfekte olmasin diye) ilik su ile islatilmis pamukla lutfen bacak, kuyruk ve yapabilirseniz biraz da popo bolgesini yumusak hareketlerle silmeye calisin. cok su akacak kadar olmasin, ama cok kuru da kalmasin, cani daha cok yanar.
sonra temiz, kuru bi bezle (veya varsa, kagit havlu ile) ovusturmadan, ustune nazik hareketlerle basa basa kurutmaya calisin.

ishal yuzunden tahris olmus gibi duruyor cildi. yanmasi falan biraz azalir ama muhakkak ilgili bi hekim gerekiyor size.

mimimomo

sinirim bozuldu ya :( nasi bi is bu, anlamak mumkun degil :(

pikaa

başka veterinere götürün 2 aylıkken benim kedimde de olmuştu 7 gün iğne yaptılmıştı sonra toparladı

e234567

veterineri ifşalayın lütfen böyleleri para kazanmasın hayvanlar üzerinden