Nasıl Düzelebilir

Aysnryvss

Arkadaşlar merhaba kedim tam bir aylık dört gündür geçmeyen ishali vardı veterinere de götürdük birşey yok dendi ama makatında kızarıklık ve kocaman bir şişlik var ne yapabilirim başına daha önce böyle birşey gelmiş olan var mıdır

21 CEVAP

Renklipati

Resme zor baktım onca zaman ishal olan bir kedinin poposu nasıl dayansın nasıl veteriner bu Allah aşkına başka veteriner bulun ishali için de poposu içinde mutlaka doğru tedavi uygulayacak içim acıdı

zba7

Geçmiş olsun ishal özellikle yavru kedilerde çok tehlikeli olabiliyor.Bu sebeple başka bir veteriner hekime daha göstermenizde fayda var. Bu arada kediniz anne sütü ile besleniyor değil mi?

Nidadenizzz

Geçmiş olsun kesinlikle başka bir kliniğe götürün miniği tek bir veterinerde takılı kalmaya gerek yok

Nidadenizzz

Geçmiş olsun kesinlikle başka bir kliniğe götürün miniği tek bir veterinerde takılı kalmaya gerek yok

Aysnryvss

Maalesef anne sütü ile beslenmiyo annesi hiç emzirmemiş

Aysnryvss

İnşallah yarın güzel haberini yazabilirim buraya farklı bir veterinere götürücem