Nasıl Düzelebilir

Aysnryvss

Arkadaşlar merhaba kedim tam bir aylık dört gündür geçmeyen ishali vardı veterinere de götürdük birşey yok dendi ama makatında kızarıklık ve kocaman bir şişlik var ne yapabilirim başına daha önce böyle birşey gelmiş olan var mıdır

21 CEVAP

Marslipati

Bence tek bir veterinere bağlı kalmayın birkaç tane daha veterinere sorun :) umarım bir an önce geçer sağlığına kavuşur yavrucak

Snzlc

probiyotikleri bir süre kullanın geçmezse başka veterinere gösterin bence çok feci duruyor

Ayy çok sıkıntılı gözüküyor lütfen daha donanımlı bir kliniğe götürün geçmiş olsun

Aysnryvss

Benimde içim acıyor hayvanın haline ne yapacağımı şaşırdım yanından bir dk ayrılamaz oldum yarın tekrar götüreceğim başka veterinere bakalım

Renklipati

Emin olun daha iyi olacak bilgisi eksik veteriner bunca zaman tedavi edememiş,burda da bilgi verirseniz sevinirim inşaAllah iyi halininde resmini atarsanız kısa zamanda

zba7

Anladım, güzel haberler verirsiniz inşallah. Tekrardan geçmiş olsun.

Aysnryvss

Teşekkürler 🙏

Aysnryvss

İki veterinere götürdüm probiyotik verdi ve yolladı yemesi içmesi hiç bir sorunu yok ama tuvaletini tutamıyor daha çok küçükler uyku uyuyamıyorum korkudan bişey olucak diye

Azranurakkaya

Bu şekilde bir çok kedim vefat etti veterinere götürün acil

Lunaveelmas

Bu durumu veterinerinize belirttiniz mi şuan kötü durumda sanki

Aysnryvss

İki tane verdi iki gün boyunca düzenli kullandık geçmeyince tekrar götürdük bişey yok deyip gönderdiler bizi yakında başka veteriner de yok götürebileceğim

diablerose

kuyrugundaki tuyleri dokuldu mu noldu? kan testi yapti mi veteriner

Aysnryvss

Yok geldiğinde de kuyruğu o şekildeydi zaten kan testi yapmadı veteriner

Tengu

Bu kediye bir şeyi yok diyen veteriner kasaptan mı almış diplomasını? Nasıl bir şeyi yok? Başka veterinere götürüp neden bu denli kötü ishal olduğunu anlamanız gerek çok acil. Ölümcül olabilir

6_zeytin

Verdiği probiyotik nedir?
Hayvan hastanesi yok mu yakınızda