En Uygun Mama?

Nidadenizzz

Merhaba ben köpeğime bir çok mama denedim geçenlerde pedigree almıştım onu çok beğendi köpeğim ama biraz kararsız kaldım içerik konusunda sizce yeterli mi köpeğim çok seçici kuru mama yemiyor bazen çok seçiyor ne alabilirim?

2 CEVAP

Snzlc

köpeklerden anlamam ama pedigree markasını biliyorum klasik market maması kedi mamalarının içeriği iyi değil öyleyse köpek maması da besleyici sayılmaz.

Nidadenizzz

Bende kararsız kaldım ama köpeğim sevdiği için sanırım karıştıracağım iyi bir mamayla