Kediye Araba Çarptı Çarpan Kisi Bagirmama Ragmen Durmadan Gitti

Tugceyldz

Sokakta kedinin birine araba çarptı iki kez ustunden gecen arabaya bagirdim ama durmadan ordan gecen bi avukat yardimci oldu belediyeden adamlar alip götürdü kedinin kanaması vardi ve anneydi cok kotu durumdaydı plakayı alamadım bu durumda ne yapmalıyım?

17 CEVAP

duman_cat_world

Hiçbir fikrim yok o vicdansızı ele vermek konusunda ne yapabileceğinize dair, bu yorumu yapma amacım postun üstte kalmasını sağlamak.

Zeytinbey

Kamera falan varsa sokakta inceletebilirsiniz. Etraftaki insanlara sorun belki tanıdık birisidir sonra onu şikayet edin ve yaptığı yanına kâr kalmasın. Kedi için çok üzüldüm inşallah kurtulur

Lunaveelmas

Of aynısı bana da oldu gerizekalı insan o kadar çok ki önce kediyi atabasıyla çarpıyor bağrıyoeum umursamadan gidiyor polisi arayıp olayı anlat madem hayvan yasası çıkdı boşuna çıkmadı değil mi yaptığı yanına kalmasın

Tugceyldz

Polisi arayacağım o zaman

Tugceyldz

Yarin oralara bakacagim
bulabilirsem ilgilenecegim

surayilmz

aynı durum geçen hafta başıma geldi kedi öldü polise şikayet ettim ilgilenmediler bile kamera kayıtlarına bile bakılmadı

Ay umarım iyileşir. Maalesef ne kadar şikayet etseniz de kimse yardım etmiyor insan hayatı bile önemsenmiyor artık. Etrafta yavruları falan varsa onlara sahip çıkmaya çalışın çok üzüldüm.

Tugceyldz

Cok teşekkürler:)

Tugceyldz

Lutfen bilgisi olan yardimci olabilir mi

Tugceyldz

Şikayette bulunmaya karakola gidiyorum cok teşekkürler

blue_hpood

hiçbir şey olmaz.. zavallım ölmüştür, yavrularını aradınız mı çevrede?

sahraxfittiko

kedi ölmedi değil mi

6_zeytin

Belediye arayıp sorun annenin durumunu nasılmış merak ettim umarım yaşıyordur

AdaCoco

durumu nasıl şu anda? garibim ölmüştür belki… inşallah yaşıyordur. yavruları bulun mutlaka. nereye şikayet edebileceğiniz hakkında bir bilgim yok maalesef…

Snzlc

Allah'ım inşallah kedi iyileşir bunu yapanda cezasını çeker