Acil Yardım!

Milovat

Sokakta baktığımız anne kediyi köpekler bogmus. Dört yavrusu vardı üçü yok. Bir tanesi sürekli ağlarken buldum ancak eve alamıyorum. Evin içinde iki kedim bir köpeğim var... Ankara'da bu çocuğu kabul edecek barınak var mı, sahiplendirme ilanı verdim fakat kimse dönmüyor. Banyoda duruyor şu an ona bakamam lütfen yardımcı olun. Barınakları arıyorum ulaşamıyorum 😭😭😭

13 CEVAP

Zeytinbey

Barınağa sakin vermeyin ölüm kampı barinaklar. Yakındaki veterinerlere gidip sorun sahiplendirme yapıyorlar mi

blue_hpood

barınağa verirseniz ölür gider. çevrenizde vicdanlı bir veteriner yok mu? onlara sorun alıyor bazısı, ben burada bulduğum bir yavruyu hemen üst sokağımda oturan veteriner ablaya vermiştim, sahip çıkmıştı.

Milovat

Üç tane veteriner aradım hiçbiri kabul etmedi. Şu an gercekten cok zor durumdayım. Maddi ve manevi olarak bir cana daha sahip çıkacak gücüm yok

Milovat

Anneye daha dün mama vermiştim mental olarak da yıkılmış durumdayım

Milovat

Anneye daha dün mama vermiştim mental olarak da yıkılmış durumdayım

Anonymus998421

Eğer evdeki hayvanlardan dolayı bakmak istemiyorsanız bence instagram üzerinden falan bağış toplayarak en azından bir pet otele pansiyona yerleştirilebilir sahiplendirilene kadar.Barınağa sakın vermeyin orada yaşama ihtimali yok.Sahiplendirilemezse de biraz büyüyünce güvenli bir yere bırakırsınız ama yavruyken en azından güvende olsun.Bu siteye de ilan verebilirsiniz.

Milovat

Köpeğimin hasta şu an onun tedavisi sürüyor. Günlerdir uyumuyoruz bugün bu olay başımıza geldi su an evde çalışan tek kişi benim ve yetisemiyorum. Evdekilerden ötürü bakmak istememek değil bakamamak. Diğer kediler zaten kabul etmiyor, birinin ishal sorunu var kronik gerçekten gücüm kalmadı.

Milovat

Yokmuş demek ki aradım çünkü almıyoruz dedi hep, neyse halletmeye çalışacağım ben. Teşekkür ederim 🙏🏻

Lunaveelmas

Bir çok yere ilanı yayabilirsin sahibinden.com patiilan.com sansürlemez umarım sahibim.net bildiğim bu kadar ilanı ne kadar çok yayarsan o kadar çabuk olur umarım

Cook

Yavrunuun fotoğraflarını ve iletişim numarası paylaşırsanız paylaşalım,en kötü ihtimalle geçici yuva buluruz bi şekilde

Zeytinbey

Aynen özelden mesaj olarak atarsanız instagramdan paylasabiliriz kedinin fotoğrafini da yükleyebilirseniz el birliğiyle belki yuva buluruz

Hilalllllll

Aynen veterinlere götürürse iz veterinlerde alan çok oluyor bana bir veterinler sahiplendirmek istiyorsan kedini verebilirsin demişti bazı kişiler veterinlere gidip soruyor yani nasıl desem sahipsiz hayvan varsa alanım diye ben şahit oldum bir kere karşılaştım.

duman_cat_world

Instagram'da bazı sayfalar var @kedi.sahiplendirme , @vetyonca @beneklimorkedi gibi. Onlara bol bol ilan verin. Facebook'a ve Petlebi'ye de koyun. İlanı olabildiğince yaymalısınız. Bu çok önemli.

Ayrıca kediniz mümkünse bir kamerayla çekilmiş, güzel bir fotoğrafını koyarsanız sahiplendirme ihtimaliniz artacaktır.

Kolaylıklar dilerim, umarım minnoş güzel ve kalıcı bir yuva bulabilir. 🙏🙏💖