Evcil Dostlarınız İçin İsim Önerileri ?

Nermintaskin012

Bir arkadaş edindiğinizde genel olarak internette isim ararsınız ve bu sitede de konu hakkında çok başlık bulunuyor. Sürekli sürekli aynı başlıkları görmek yerine hepsini tek başlık altında toplarsak daha pratik olur. Sizinde isim önerileriniz varsa sorunun altına ekleyebilirsiniz 🐾

Unisex isimler

Murphy, Tiger, Shadow, Oreo, Coco, Misty, Kiki, Zuzu, Gece, Mavi, Deniz, Duman, Çorap, Sufle, Yumak, Reçel, Kimyon, Salep, Midnight, Dusty, Sakız, Işık, Sabun, Limon, Dash

Dişi

Sütlaç, Çilek, Kiraz, Peri, Safir, Paris, Pearl, Violet, Tina, Sasha, Dixie, Daphne, İrmik, Lorin, Karen, Misha, Juliet, Milky, Dora, Tilda, Patik, Lola, Miu, Pandora, Ruby

Erkek

Kont, Papyon, Mars, Alfa, Romeo, Lokum, Paşa, Bulut, Korsan, Merlin, Dexter, Diego, Buddy, Cosmo, Archie, Hunter, Neptün, Atlas, Percy, Buster, Ares, Bambam, Çiko, Efes, Foxy

13 CEVAP

duman_cat_world

Önerileriniz çok hoşuma gittiiii 😻😻
Bizimkinin adı da Duman 😉😊

Okuduğum bir kitapta Pearl ismi geçiyordu (siz önermişsiniz zaten) ayrıca Scarlet, Peony ve Levana isimlerini de eklemek istiyorum dişi kediler için. Bence kedilere cok yakışır bu isimler. 😻💖

Nermintaskin012

Teşekkür ederim öneriler için ve gerçekten bu isimler pisiciklere çok yakışır 😻🐾

AdaCoco

Teşekkür ederim. Benimkinin ismi de Coco :) Başka dişi bir kedim olursa ismini Lyra koymayı düşünüyorum sevdiğim bir kitabın karakteri.

Nermintaskin012

Lyra da gerçekten çok güzelmişşş 🐾

Azemm

Şuan evladım olan kedinin ismi Lupin. Barınaktan bir tane daha evlat edinmeyi düşünüyorum. İsmini sirius koyma niyetindeyim

Nidadenizzz

Bizimkisinin Simba çizgi filmdeki simbaya benziyor o yüzden koyduk aslan Simba 😸😻

theyusra

1.Togo
2.Sky
3.Hera
4.Ares
5.Dark
6.Aria
7.Medusa
8.Storm
9.Shadow
10.Cosmos
11.Diamond
12.Destiny
13.Crystal
14.Phoenix
15.Huxley
16.Ash(ley)
17.Athena
18.Freya
19.Alsas
20.Loren
21.Atlas
22.Echo
23.Lâl
24.Miran
25.Speire
26.Veran / Viran
27.Valentina
28.Andromeda
29.Beatrix / Beatrice
30.Lux
31.Petra
32.Flavia
33.Pandora
34.Lars
35.Avalon
36.Alva
37.Laveda
38.Luthando
39.Nirvana
40.Artemis
41.Hestia
42.Daphne
43.Icarus
44.Lares
45.Vesta
46.Safir / Sapphire
47.Nesta
48.Aurelia
49.Vela
50.Lotus
51.Alyssa
52.Avani
53.Galaxy
54.Liva
55.Starlight
56.Cascade
57.Tiara
58.Astral
59.Viscera
60.Vertex
61.Laxus
62.Sedona
63.Sterling
64.Sequoia
65.Livens
66.Adele
67.Panamera
68.Amethyst
69.Constance
70.Leonhard
71.Alera
72.Arkesk
73.Perseus
74.Pera
75.Allspark
76.Megatron
77.Optimus
78.Cybertron
79.Vegas
80.Verona
81.Lennox
82.Ironhide

kendi evime çıkınca 5 köpek, 3 kedi sahiplenmek gibi büyük hayallerim var onun için bu listeyi hep saklarım :D

duman_cat_world

Azemm
Harry Potter 😻

sahraxfittiko

-bebiş
-alya
-biftek
-peppa
-lara

Hilalllllll

İrmik ismini çook beğendim ❤️

Kedisekeri

Patik, Sarışınım ve gırlayan sokak kedisine Gırgır ismi verdim.

Tekirvenusi

😍😍😍

Tekirvenusi

😍😍😍