Kedimin Cinsi Ne?

rmysx_

Babasını british shorthair annesini british longhair olarak biliyoruz. Bazen tekire benzetildiği oluyor hatta gittiğim veteriner bile karnesine tekir yazmış. Kedimin gerçek cinsini nasıl anlayabilirim?

13 CEVAP

Seymaaacaan

Satın aldıysanız kandırmışlar sizi. Benim kedime çok benziyor, kedimin babası ankara kedisi. Ankara melezidir sizinkide.

Ayrıca van kedilerinde iki gözü farklı olacak diye bi kaide yok

diablerose

britishlerin yanaklar topac gibi oluyo. sizin kedi cok daha slim fit. cok prenses bi tipi var, masallah cok cok guzel, cins olmasa da olur, bosverin, saglikli olsun da

AhsenAise

Tekir e benziyor,umarım tekirdir ve ismi geçen kedilerin kalıtımsal hastalıkları ile kedicik de siz de uğraşmak üzülmek, yıpranmak durumunda kalmazsınız ,çok güzel kuzum ,güle güle büyütün

6_zeytin

Bence çok şanslı kediniz iki kedi cinsi de kalıtım hastalıkları olan cins
tekir kediniz bencede

6_zeytin

Van kedisi diyemeyiz gözler farklı değil olsada o kedilerde de hastalık mevcut

Lunaveelmas

Tekir kedilerin kulakları bu kadar uzun olmaz bence

Lils

Britishe benziyor ama aşırı bir benzerlik yok. Tekir de olabilir. Ne fark eder?

Rapisa

Çok güzel bir kediymiş tekire benzettim bende

gulsump

Tekire benziyor

MMiamu01

British ve scottish te olabilir ama tekir e ama ne farkeder ki zaten 🥰

MMiamu01

tekir e benziyor

diablerose

britishlerin yanaklar topac gibi oluyo. sizin kedi cok daha slim fit. cok prenses bi tipi var, masallah cok cok guzel, cins olmasa da olur, bosverin, saglikli olsun da

Ankara kedisine benziyor...