Kedim Çok Isırıyor Ne Yapabilirim?

reysuu

kedim 3aylukken geldi simdi 6 aylik. ısırma işini çözemedik bi türlü. oyun olarak yapiyo biliyorum. üflemeyi denedim, görmezden gelmeyi uzaklasmayi denedim, hayir şş demeyi denedim ama her seferinde sifirliyo yine isiriyor. ailem onunla oynarken sert seviyor galiba bi de ellerini oyuncak gibi sunuyolar. yapmayin diyorum ama yine yapiyolar. ailemi durduramiyorum. baska ne onerileriniz olur?

4 CEVAP

_SeNa

Çözümü yok malesef benim kedim de ısırıyor

blue_hpood

aileniz yapmayacak. başka yolu yok. benim belalı kedim’i izleyin.

deniznergis

çözümü yok bu huyun sabah 6 da yine dikti ayaga beni ayaklarımı dişleyip

Birkaç tane ısırabileceği peluş oyuncak alın, her elinizi ısırdığında onları verin. Başlarda yine elinizi ısırmaya devam edecek, sabırlı olun bir süre sonra eliniz yerine oyuncağını ısırarak oynamaya başlıyorlar :) gün içinde de olta, top vb oyuncaklarla bol bol oynatın enerjisini atsın