Kedim Öldü Perişanım

arkadaşlar kedim dün kalp krizi geçirdi 4 dündür yemiyordu içmiyordu tuvalet yapmıyordu her şey neyse perişanım yazarken ağlıyorum şu an ölmek istiyorum nasıl bir acı biliyor musunuz o kadar özledim ki o kadar perişanım ki intihar etmeyi düşünüyorum çok dertliyim sıkıntılıyım bana yardım edin ölücem canımdan can koptu o kucağımdaki son çırpınışları veterinerin hastamızı kaybettik demesi ölü güzel bedeninin kucağımda öyle hareketsizce durması onu gömmemiz hepsi o kadar bitiriyor ki beni ne yapacağımı bilmiyorum çok kötüyüm arkadaşlar bana yardım edin ölüyoruuum beeen ölüyoruuuum

8 CEVAP

Nidadenizzz

Sakin ol bu durum elbette canını acıtıyor ama o gittiği yerde çok mutlu emin ol ve seni çok seviyor asla üzülmsni istemez sakın üzülme o böyle istemezdi o hâlâ kalbinde ve seni izliyor.

Lunaveelmas

Başın sağolsun ama şöyle düşün bu kötü dünyadan bi şekilde ölüp melek olucaktı daha acısı olabilirdi en azından böyle kurtuldu :( psikoloğa gidebilirsin sakın kendine zarar verme:/

FfUuRrKkAaNn

başın sağolsun yaşadığın acıyı maalesef bende yaşadım ne kadar ağlasanda üzülsende kendine zarar versende kendini öldürsende boş geri gelmiyor ondan dolayı üzüntünü iyice sonuna kadar yaşa ve bitir sonra önüne bak ve yeni bir kedi sahiplen

talkinghead

başın sağ olsun acını hayal edemiyorum ama kendini bu kadar üzme o bunu istemez güzel günlerinizi hatırlayarak mutlu olmanı onu öyle anmanı isterdi emin ol kendini salma.. tekrardan başın sağ olsun

Sen üzülünce o da üzülürdü. Kendini o kadar hırpalama. Gerçekten çok acı. Biraz kendine gel ve yeni bir kedi sahiplen.

iamurphy

Başın sağ olsun :(

Oguzcagri

Başın sağ olsun. Bi aytılık illa olacaktı. O, yaşam çevrimini tamamladı. Toprağa ver, törenini yap. O hep senin aklında kalacak.

gokceoztel

çok geçmiş olsun ya :(