Kedi İle Ucak Yolculuğu

Ben Pegasus'dan aldığım için Pegasus'un sisteminden bahsedeceğim.

Öncelikle bileti almadan önce müşteri hizmetlerini arayıp yer var mı yok mu onu soruyoruz.Daha sonra bileti alıp müşteri hizmetleri tekrar arayıp rezervasyon yaptırıyoruz.Ücreti 70 tl,telefondan ödedim ben.Daha sonra havalimanina gidip Check-in yapıyoruz. Check-in yaptırırken orada bulunan  görevli kediye bakmadi bile kafes,kilo vs umrunda değildi. Kedim var dedim. Hee tamam dedi ve biletimizi verdi.Guvenlik noktalarından geçerken kafesinden çıkarmak zorunda kaldım. Pek sorun olmadı orada bulunan güvenlik görevlileri yardımcı olmaya çalıştı.Dusundugumden daha da kolay bir olaymış bu

2 CEVAP

AdaCoco

Sadece kediyi kafesten çıkartma olayı biraz saçma olmuş kaçma ihtimali var. Onun dışında pek sorun yaşamamışsınız.

Sakinleştirici ya da tasma 2 seçenek var.Sakinlestirici verilmesi taraftarıyım ben hayvan daha az stres oluyor uyuyarak yolculuk yapıyor.