Unique

Aleynademirtas

veteriner hekim unique marka mama önerdi fakat içeriğini çok beğenmedim
kullanan var mı ya da tavsiye eden güvenip almalı mıyım

15 CEVAP

simbakedi

hayir almayin anlasmali olduklari icin oneriyorlar. bize de onerdi biz de almadik :) 10 kg aliminda kilosu 40tlye denk gelen bozitaya bakabilirsiniz isterseniz uygun fiyat sayilir. cok da guzel icerikli

Anlaşmalı oldukları için aldırıyorlar içeriğini beğenmediyseniz almayın bence. İçeriği çok daha güzel mamalar var.

Aslideniz23

Arkadaşlara katılıyorum yazdığınız mama markası duyulmuş bir marka değil hiç bir veterinere %100 güvenmeyin fazla para almak için her şeyi yapıyorlar hatta dahada ileri gidip kedilerin sağlığını bile bozuyorlar geçenlerde buraya bir arkadaş yazmıştı veterinerin önerisiyle veterinerden mama almış mama yine adı sanı duyulmuş bir marka değildi kedisi mama yüzünden hasta olmuş sonrasında biraz veterinerim üstüne gidince veteriner pişkin pişkin son kullanma tarihi geçmiş mama sattığını itiraf etmiş Lütfen dikkatli olun internette araştırırsanız maddi durumunuza göre çok daha iyi mamalar var

FfUuRrKkAaNn

hiç duymadığım bir marka eğer içeriğini paylaşırsanız yorumlarız ve karar verebiliriz

Renklipati

Banada önermişti kısırlaştırma sonrası almadım acana kullanıyorum ve yine acanayla devam edeceğim diyince öyle sustu bir daha da asla teklifte bulunamadı

Almayın kesinlikle. Biz anne sütü almamış bebeklerimiz için onu kullanmıştık veterinere güvenip. Royal canin alırdım daha iyi. Köpek beslemesi hakkında bir bilgim yok ama proplan öneriliyor galiba köpekler için genelde

sahraxfittiko

anlaşmalı oldukları için öneriyorlar iyi bir mam değil kesinliklee

Aleynademirtas

İşlenmiş Hayvansal Protein (%25), İşlenmiş Kuzu Proteini (%14), Pirinç, Yulaf, Tavuk Yağı, Şeker Kamışı Lifi, Peynir Altı Suyu Tozu, Hidrolize Kuzu Proteini, Mısır Glüteni, Ciğer Aroması, Bira Mayası, Ksilo-Oligosakkaritler, Keten Tohumu, Tuz, L-karnitin, Yucca Schidigera, Koruyucular – Antioksidanlar, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Vitamin.A, Vitamin.D, Vitamin.E, Vitamin.C, Vitamin.B1 ‐ B2 ‐ B3.(Niasin) – B6 ‐ B7.(Biotin) ‐ B9.(Folik Asit) ‐ B12, Vitamin.K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Ham Protein
%30
Ham Yağ
%19
Ham Selüloz
%2,5
Ham Kül
%9
Kalsiyum/Fosfor (Ca/p)
Metabolik Enerji
3900 – 4000 kkal/kg

yavru köpeğim için sizin önerebileceğiniz marka var mı

theyusra

köpeğiniz için alabileceğiniz en iyi mamalardan birisi pro plandır, bazen bilinen markalardan şaşmamak lazım. eğer bulabilirseniz nature's logic de çok iyidir ama Türkiye'de yok diye biliyorum.

Anonymus998421

Bence kullanmayın.Zaten herkesin de dediği gibi birçoğu anlaşmalı oluyor.Eğer veteriner uygun fiyat verirse sokaktaki hayvanlara kullanılabilir.

duman_cat_world

Fiyatını haketmiyor gerçek et bile yok... Anlaşmalı oldukları mamaları öneriyor veterinerler, almanızı önermediğim bir mamadır Unique.

Aleynademirtas

köpeğim için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olsun istiyorum mystic bütçeme uygun ama yavru köpekler için daha iyi mama kullanmam söylendi pro planda pahalı geldi karar veremedim

AhsenAise

Markası ne olursa olsun veterinerinizin size satmaya çalıştığı hiçbir markayı almayın, böyle bir durumda amaç ,sizin evladinizin sıhhati değil,veterinerin alacagi yüzde / promosyon dur

Basakdd6

İçeriği çok iyi değil bizde bi ara ondan kullandık gereksiz pahalı ve arkadaşımın kedisini kusturmuştu

eneskolon

Veterinerler anlaşmalı oldukları markaları tavsiye ediyorlar sürekli mama konusunda veterinere danışmaktan ziyade bütçenizi söylerseniz burdan yardımcı olurlar