Kime Kızacağımı Şaşırdım :/

Cotontzu_Siri

Bugün sahilde yürüyüş yaparken sirinin takmış olduğu köpeği yürüyüşe çıkarıyorlardı. Birbirlerini görmesinler diye uzaklaşmalarını bekleyip sonra yürümeye devam ettik. Bir süre sonra, annem "Ezgi, köpek!" dedi. Anında siriyi kucağıma aldım. O köpek tasmasızdı. Sahibi nerede diye etrafa baktım ama bulamadım. Babam köpeği kovaladı. Ama köpek tekrar tekrar üzerimize koştu. Bir süre daha böyle yürümeye devam ettik. En son köpeği kovalarken, sahibini gördük ve "Öyle yaparsanız daha çok kızar. Bir şey yapmaz o." dedi. Biz de "Bir şey yapıyor ama. Az önce kadının biri korkup geri döndü. Deminden beri bize saldırıyor." dedik. Adam bize saydırdı. Babam iyice kızdı, zor sakinleştirdik. Jandarma'yı arayacaktı, ben "Arama. Olan köpeğe olur, onun suçu yok ki." dedim. Sahibi köpeği umursamadan bisikletle sahilde geziyor, köpek kafasına göre millete saldırıyor. Köpeğin sahibinin peşinden falan da gittiği yok. Babam bir dahaki sefer sopa ile gitmeyi düşünüyor. Adam salağın teki, köpeği takmıyor bile. Biz küçücük köpeği tasma ile gezdiriyoruz, o kocaman köpeği tasmasız çıkarıyor. Üstelik köpeği saldırgan ve sahipleneli daha 1 ay olmadı. Nasıl güvenip de böyle bir şey yapabilir ki insan.
Sorun kimde?
Babamın köpek için aldığı sopayla adamı döveyim mi?
Jandarma'yı arayayım mı?
Uffffff

22 CEVAP

miapaw

istediğin yeri ara o kadar önemli olaylara bile müdahale edilmiyor bu duymazdan gelinir. o hıyarla bir defa konuşun olmadı sağlam bir dövün. köpeği zaten tasmasızmış bir şekilde et falan vererek uzak diyarlara kaçmasını sağlayın. öyle bir beyinsizle yaşatıp insanlara ve kendine zarar vereceğine kendi halinde sokaklarda yaşaması daha iyidir.

Fistikbonibon

Bütün suç adamda köpeğini öyle alıştırmiş bence de jandarmayı aramayın dediğiniz gibi olan köpeğe olur sanki gideceği barınakta çok iyi bakilabilecek

Cotontzu_Siri

Bu gün Denizli'ye dedemlerin yanına geldik annemle. Babam bu akşam şirinin yürüyüş saatinde mesaj attı, adam köpeği tasmayla gezdiriyormuş. O kadar tehtit ve şikayetten sonra aklı başına gelmiş. Herkes mutlu.

Cotontzu_Siri

Sirinin*

kedilikizzz

Süperrr :)

Cotontzu_Siri

Aynen :)

Cotontzu_Siri

Fistikbonibon
Ne yaparsam yapayım olan ya bana, ya köpeğe olacak. Tek çarem köpeği kaçırmak sanırım.