K O L A Y Mamadan Sipariş

Bulutcemre

*********dan sipariş vermek istiyorum ama güvenli bir site mi nasıl bir alışveriş deneyimi yaşayacağım bilmiyorum.Sipariş veren oldu mu

2 CEVAP

Ben her ay sipariş veriyorum ordan hiç problem yaşamadım. Müşteri hizmetleri de ilgili.

Anonymus998421

Gayet güzel bir firma ankarada petshpları var çok güzel.Ankara içi aynı gün teslimat da yapıyorlar şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım sadece bir kere bayağı geç bir saatte getirdiler.