Köpek Gelebilir

sarpyilmaz

Arkadaşlar ailem köpek sahiplenmek istedi benim de kedim var ama köpeği martta düşünüyorum alışabilir mi köpek ve kedi o zamana kadar kedim 8 aylık olur köpek 2 aylık falan gelicek

5 CEVAP

mia1598

kedi artik 1 yasina yaklasiyor yani köpeğe karismaz .köpekde daha yavru oldugu icin ögretebilirsiniz hemen. saldirmaya calistiginda kızın bence güzel bir egitimle çok iyi arkadas olabilirler.

Nursenaaaa

Ben daha çok yavruyken Arkadaş olduklarını düşünüyorum ama Alıştırma amaçlı tanıdığınız birisinin köpeği varsa Bir kedinizle Karşılaştırmanızı tavsiye ederim

Nursenaaaa

Ben daha çok yavruyken Arkadaş olduklarını düşünüyorum ama Alıştırma amaçlı tanıdığınız birisinin köpeği varsa Bir kedinizle Karşılaştırmanızı tavsiye ederim

Nursenaaaa

Ben daha çok yavruyken Arkadaş olduklarını düşünüyorum ama Alıştırma amaçlı tanıdığınız birisinin köpeği varsa Bir kedinizle Karşılaştırmanızı tavsiye ederim

Cotontzu_Siri

Kediyi başka köpeklerden uzak tutun ki korkmayı öğrenmesin. Köpek yavru olduğu için zarar vermeyi bilmez. Arkadaş olurlar.