-Biraz Sohbet- Bu Siteyi Nasıl Keşfettiniz?

Cubik

Bu siteyi nasıl keşfettiniz?

10 CEVAP

diablerose

kedi sahiplenmek istiyordum. burdaki ilanlar dikkatimi cekti. kedimi de burdan sahiplendim. canim kedim! canim! canim!

Anonymus998421

Meryem canın videolarında görmüştüm zaten bir de instagramda kedi sayfaları da hep paylaşıyordu.Çok güzel bir site bence.

aeri-l

8 9 yıl önce petarkadaş diye bir site vardı face'in kedi köpek versiyonu gibiydi artık aktif kullanılmıyor o tarz bir site arıyordum yine sohbet edip soru sorabileceğim araştırırken denk geldi. Güzel düşünülmüş hem petshop hem sahiplendirme hem de soru cevap kısmı var ama geliştirilebilir bence bu özellikler eklenmesi gereken şeyler var bence.

sahraxfittiko

instadan cikobey_british beişi sayesinde keşfettim

Tekirvenusi

Kedimi buradan sahiplendim

Kedisekeri

Mantar tedavisi hakkında bilgi edinmek isterken burayı keşfettim ve oldukça memnunum.

Tester mama yazdim burasi cikti sonra bedava mama alma yazdim youtube burayi onermisler uye oldum bende :)

duman_cat_world

Nasıl keşfettiğimi bilmiyorum desem? 😅😅
Yanlış hatırlamıyorsam Youtube üzerinden buranın bir online petshop olduğunu ve alışveruş yapılabildiğini öğrendim. Videolarda görmüştüm. Siteye incelemek için gelince de Soru-Cevap bölümünü keşfettim. 🤗🤗

_SeNa

Kedimi sahiplenmeden önce google a bazi sorular sormuştum bu site çıktı önüme

Ozzey

Merhaba
3 yil once Bolu da bir otel 1 ay calistim. Benim çalıştığım zaman çok gelen giden yoktu. Dağın başındaydı. Bir sokak köpeği vardı. Bir villa vardi cins kopekleri vardi. Ondan yavrulari olmus. Hatırladığım kadarıyla 5 yavrusu vardı. O kadar tatlilardi ki. Sahiplendirme icin site ararken petlebiyi buldum. 4 u sahiplendi. 5 yi oteldekiler vermedi. Sonra ben is ciktim. Kaldi yavrucak. Tesekkur ederim petlebi.