Britcare Kitten Vs Bozita Feline Kitten

sarpyilmaz

Hangisi daha kaliteli ve besleyici arkadaşlar

17 CEVAP

Cotontzu_Siri

Brit care beğenmiyorum. Bozitanın da iyi olduğu söylenemez. Ama bozita daha güvenilir geliyor, özellikle brit ürünlerinin korede üretildiğini düşününce.

Aysedalgc

Bende mama markası arayışındayım. Ama bozita'yı daha güvenilir olduğunu belirtiyorlar.

%10 et oranı az ya siri :/ en fazla %50 et oranına sahip olmalı bir mama bir dakika sen brit care korede mi üretiliyor dedin???!

Cotontzu_Siri

evet korede üretiliyor

Cotontzu_Siri

İnternet sitesi korece zaten

Buğday, tavuk eti (% 10,00 taze tavuk eti), pirinç, et ve kemik unu, kurutulmuş somon, kemik yağı, domuz eti unu, mısır tohumu, kurutulmuş pancar posası, hidrolize tavuk, kurutulmuş yumurta, mineraller, hindiba inülini (% 0,63), maya, kuşburnu tozu

Et oranı %10 demiş yavru köpek maması formülü bu

sarpyilmaz

Bozita alıyım bari yaa

pongul

eksik çıkmış: matisse kitten da bakabilirsiniz yazıyordum.

İkiside berbat mamalar içerik olarak yetersiz

Cotontzu_Siri

Bir de bozitanın et oranını %20 den yüksek olduğu kesin. Net oranı bulamadım ama.

sarpyilmaz

Ya peki Bozita mı Britcare mı son kere soruyorum ya da bunlara alternatif ne kullanabilirim.Aynı fiyatlarda

Cotontzu_Siri

Ben kittena bakmıştım

sarpyilmaz

Brit Protein oranı %38 bozita %35 arkadaşlar

Cotontzu_Siri

Bozita alın bence