Kedimin Vücudundaki Yaralar

Batsy1

kedimin vücudunda bazı noktalarda bu tarz şeyler var belli bir süre sonra tekrsr baktığımda geçmiş oluyorlar fakat başka noktalarda yine görüyorum ne olduğu hakkında bir bilginiz var mı?

normalde vücudunu kaşıyordu ve bu sebepten veterinere götürecektim fakat kaşırken gözünü çizmiş ve bu büyük bir problemdi tedavi görüyor şu an kafasında kafalık var yani huni sebebiyle kendini kaşıyamaz yara yapamaz vücudunda bulunan bu şeylere anlam veremiyorum veteriner baktı fakat ortaya bir sonuç çıkmadı bactroban sürüyorum nedir bu daha önce karşılaşan var mı?

8 CEVAP

Zeytinbey

Bu cektiginiz yer tam olarak neresi 3 fotodaki de aynı bölge mi? Yoksa farkli mi

Zeytinbey

Bazen yalancı meme oluşumu olabiliyor

Zeytinbey

Her yerinde mi var 1 tane mi sadece

Hilalllllll

Alerjiye benziyor geçmiş olsun

Palyaco

Tavuklu yada balıklı mamami kullaniyorsunuz

Batsy1

bacak içlerinde var ve kollarında, kol içlerinde, çenesinin altında, karnında.
Veteriner mavi ışıkla baktı bir şey göremedi.

Batsy1

Teşekkürler, Evet mamanın içerisinde tavuk ve balık var

Batsy1

Uzun zamandır kullandığım mamada tavuk ve balık var