Probiyotik Ve Vitamin Önerileri

Merhaba, kedime probiyotik ve vitamin almam gerekiyor. Vitaminler için tek bir malt ve iyi bir probiyotik öneriniz var mı? Ve bağışıklığını yüksek tutmam için başka neler yapmalıyım

2 CEVAP

Snzlc

eğer kedinizin bir hastalığı varsa ishal vitamin eksikliği gibi veterinerinizden öneri isteseniz daha iyi olur. bunun dışında kaliteli bir mama vitamin ihtiyacını karşılar. sadece desteklemek için probiyotik verecekseniz ve kedinizin laktoz intoleransı yoksa haftada iki defa bir tatlı kaşığı kadar sade kefir verebilirsiniz.

Palyaco

Haftada 3 sefer zeytinyağı ve kefir 1 tatlı kaşığı birde beaphor macun kullanabilirsiniz vest plus taurinli vitaminde iyi ben 7 aydır burdan alıp kullaniyorum