Petlebide Sadece Kedi Köpek İlanı Mı Yapılıyor?

Betulay_

Aktif olarak kullanmadığım için çok bilmiyorum siteyi. Burası hayvan dostlarından oluşan bir yer olduğu için burda tavşan ilanı vermek istedim ama sanırım kedi köpek verilebiliyor. İnstagram ve benzeri bir yerde de ilan verebilirim ama korkuyorum. Çünkü her türlü insan var instagramda. İyi bakabilecek ve sevecek sahipler nerden bulabilirim. Önerdiğiniz bir site, sayfa vb bir yer var mı? 8 tane bebişimiz oldu yaklaşık 3 haftalıklar biraz daha süt emdikten sonra sahiplendirmek istiyoruz çünkü evde yerimiz yok :) sahiplenmeyi düşünenler msj atabilir.

11 CEVAP

koalandalago

https://www.petlebi.com/panel/ilanlarim/yeni buraya girip kemirgen secerek ilan olusturabilirsiniz minikler icin :) pek tatlilar, uzun omurleri guzel yuvalari olsun

Muezzabalim

Tavşan ilanı da var canım seçeneklerde kemirgen diye geçiyor

Betulay_

Çok teşekkür ederim :))

Phoenix3

Çook tatlı ama bunlarrr 😍😍😍 Keşke besleyebilsem 🥺 Bence bulabildiğiniz her sahiplendirme sitesine koyun zaten sahiplenecek kişiyle detaylı bir konuşma yaparsınız en başta hiç rahat etmeyecek olursanız arada bir de olsa fotoğraf atmasını isteyebilirsiniz

deniznergis

oy yerim çok tatlılar tabiki burada ilan açıp sahiplendirebilirsiniz,sonuçta onlarda birer canlı güzel yuvaları olur inşallah .

Betulay_

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim umarım iyi yuvaları olur çok sevilirler :)

duman_cat_world

Çok tatlılar maşallah 😇😻
Hayır Petlebi'den kemirgen ve sürüngen ilanı da verilebiliyor. Umarım çabucak yuvalanırlar. 🙏

Betulay_

İlana koydum arkadaşlar ☺️

duman_cat_world

Kemirgenler için de ilaç açabilirsiniz. Ancak sahiplendirilmeleri olasılığı biraz düşük. Instagram’a ilan verebilirsiniz kendilerini tanıtmaları isteyen bir mesaj atmalarını zorunlu tutabilirsiniz.
Bu tüy yumukları çok tatlı bu aradaa🌼❤️❤️

duman_cat_world

ilan demek istemiştim ilaç diye değiştirmiş🙊

Aliye87

Hayırlı olsun. Tavşan severlerce çabucak yuvalanırlar umarım🙏