Tuvalet Kokusu

Aebrup

Arkadaşlar kedimin tuvaleti cok kokuyo uykudan uyanıyorum resmen, temizlememe rağmen tüm oda kokuyo annemde problem ediyo bu durumu zaten cok zor kabullendirdim pisiciğimi napabilirim kum olarak bu kristal kumlardan aldim onceden ince kum kullanıyodum onda da kokuyordu

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kristaller çok zararlı, kullanmayın. Ever clean en iyisi ama çok pahalı. Sanicat 2 numara ve fiyat olarak daha iyi.

Zeytinlicorek

Benim de ilk aldığım kum çok fena kokuyordu, sanicat sabunlu kullanıyorum ben, o kokuyu hapsediyor.

betulaltundal

Kristal kum yerine kokulu topaklanan kum kullanın ve her gün temizleyin. En önemlisi de kapalı tuvalet bence. Benim kumum odamda duruyor hiçbir zaman koku olmuyor

Nursenaaaa

Kum pudraları var ondan da Kullanabilirsiniz

Kapalı kedi tuvaleti kediye sıkıntı oluyor biraz doğrusu biz açık kedi tuvaleti kullanıyoruz ve sanicat marsilya sabunu güzel sabun kokuyor ilk yaptığı an azcık koku geliyor onu aldığım an çok güzel koku yayılıyor. Sık temizlemeye çalışın ve çişini veya kakasını tamamen aldığınızdan emin olun. Ben bazen çok hafif bir oda spreyi aldım ondan sıkıyorum rahatsız etmeyecek şekilde

betulaltundal

Ben buradan Ariel marka kapalı tuvalet aldım içi çok geniş hiç sıkıntı yaşamadık biz

Cotontzu_Siri

Yurt dışından whisper pet isimli ürünün kediler için olanından getirtebilirsiniz.

Aebrup

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar

Bayanminnak

Canim sanicat sabun kokulu al. 10 kilosu 25 lira. Asla koku yapmıyor. Tavsiye ederim onu

Denizzzzzz

  1. Kapalı tuvalet kullanmak
    2.kaliteli bentonit kum(sanicat marsilya sabun mesale)
    3.sık temizlemek eğer hala kokuyorsa ki bu ları yaparsanız koku olmayacaktır ama olursa tuvalet pudrasıda deneyebilirsiniz