Kedimin Yaraları

Duyguu94

Kedim evden kaçıp sokak kendileriyle kavga etti her yeri yara oldu yarasını kaşıyınca böyle oldu veterinere götürdüm alerjık olabilir dedi ancak bişi cıkmadı alerji iğnesi yaptı kantaron yagı sür dedi başka tavsiyesi olan var mı

8 CEVAP

MMiamu01

Dr.animal spreyi deneyebilirsiniz çok işe yarıyor

koalandalago

Crystalin veya cleapet denemenizi tavsiye ederim, hem iyilesmeyi hizlandirir hem de temizler

Duyguu94

Dr animal spreyi çok işe yaradı geçmek uzere

Duyguu94

Tesekkurler aldım denicem

Renklipati

Geçmiş olsun Dr animol bende tavsiye ederim yorumlarında gerçekten çok etkili temizle ve iyileştirme sağlıyor, sorunuzu şimdi gördüm yazardım bende.. ayrıca kulak pati ağız kenarı çene neresi olursa bununla silin akne oluşumunu bile engelliyor

gabomb

Yaralar iyileşene kadar yakalık takabilirsiniz. Kaşımaya ve yaraları büyütmeye devam edebilir. Lütfen tekrar kaçmaması için de önlem alın.

busrausta

Acaba denediniz mi, sonucu bizimle paylaşır mısınız

Duyguu94

Kedimin yaraları iyileşti tamamen şükür