Kedim Kızgınlığa Girmeden Önce Parça Bırakıyor

Kedim kızgınlığa girmek üzere ve böyle bir parça bıraktı. Normal bir durum mu bilemiyorum veterinere de ulaşamıyoruz yardımcı olur musunuz lütfen

12 CEVAP

koalandalago

Merhabalar, kanli gibi duruyo, en azindan ben oyle gordum. Bence siz veterinere ulasmak icin cabalamaya devam edin, kanli oldugu icin hafife alinmayacak bir durum olabilir.

Pyometra olmuş arkadaşlar kedinizde böyle durum olursa acil veterinere başvurun

pablopicasso

Evet kanlı olması veterineriniz ile iletişime geçmenizi söylüyor.

Azemm

İlk defa böyle bir duruma tanık oluyorum açıkçası... Veterinere ulaştığınızda buraya da son durumu aktarın lütfen...

Lunaveelmas

Rahim iltihabı olmuşsa ölümcül olabilir başka veterinere ulaşın

Kader767803

İlk defa böyle birler gördüm bence veterinere gösterin

gokceoztel

ilk defa görüyorum

Şuanda kısırlaştırıldı, rahminin alınması gereken bir durummuş. Hala biraz sarhoş gibi. Bekliyorum onunla 💕

Geçmiş olsun ya. Iltihapmiymis? Bizim kedide dr olabilir de bizimkinin akintisi var.

Kader767803

İlk defa görüyorum

Şuanda

Evet iltihaplı