Kedim Kızgınlığa Girmeden Önce Parça Bırakıyor

Kedim kızgınlığa girmek üzere ve böyle bir parça bıraktı. Normal bir durum mu bilemiyorum veterinere de ulaşamıyoruz yardımcı olur musunuz lütfen

3 CEVAP

Hilalllllll

Erkek kediler koku bırakır ama böle mi bırakır bilmiyorum

Ozzey

Merhaba
Veterinere danisin lutfen iyi gunler

Zeytinbey

Merhabalar, dişi kedilerde kızgınlık döneminde akıntı gelir. Koku bırakma olayını da çiş yoluyla yaparlar. Böyle parça bırakma olayına hiç şahit olmadım duymadım da. Rahminde herhangi bir sorun olabilir pyometra vs. burdan fotoğrafa bakarak bir şey söylemek çok güç. Bir veterinere götürüp muayene ettirmelisiniz. Isterseniz o parçayı da götürün gosterirsiniz