Kedi Kumu

yaseminece

VanCat kullanıyorum şu an ama fazlaca tozutuyor.Beni tıkamasını geçtim oğlumu da rahatsız ediyor epeyce.Önerebileceğiniz tozutmayan bentonit kum markası var mı?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Everclean. Daha ucuza ise sanicat.

Valla sanicat kullanıyorum gram tozutma olmuyor yani dökerken öyle bir rahatsızlık verme durumu olmuyor benim için kokusunu da çok beğeniyorum koku yapmıyor

Everclean

Glman

Sanicat Marsilya çok iyi 10lt si 1 ay kadar gidiyor ne koku ne toz sorunu yaşıyoruz topaklanmasıda çok iyidir tavsiyem

Sanicat active kullanıyorum inanılmaz memnunum. (Everclean aqua breeze de çok başarılı)

Bayanminnak

Ben de sanicat kullanıyorum. Cok memnunum gerçekten. Tavsiye ederim sana da

yaseminece

Teşekkürler öneriler için:)

yaseminece

Çok teşekkür ederim